Usługi społeczne i inne szczególne usługi – zamówienia publiczne
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Organizacja forum odnowy wsi Odnowa wsi z Mikołajem Kopernikiem
Numer referencyjny: ZP.272.1.86.2023
II.1.2)Główny kod CPV79952000 Usługi w zakresie organizacji imprez
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest organizacja forum odnowy wsi Odnowa wsi z Mikołajem Kopernikiem.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79952100 Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
II.2.4)Opis zamówienia:
Kompleksowa organizacja forum odnowy wsi „Odnowa wsi z Mikołajem Kopernikiem” dla grupy
130-osobowej, w tym 120 osób nocujących, obejmuje min:
• zorganizowanie forum zgodnie ze Szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia,
• zapewnienie noclegu, wyżywienia, sal konferencyjnych i szkoleniowych dla uczestników forum,
• zapewnienie osób prowadzących zajęcia edukacyjne (wykłady, warsztaty) oraz materiałów i sprzętów niezbędnych do ich przeprowadzenia,
• zapewnienie prezentacji artystycznych,
• zapewnienie koordynatora forum ze strony Wykonawcy,
• inne czynności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia forum.