Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
‘Supply and omnium-type maintenance of a digital colour press for the reprography workshop of the Court of Justice of the European Union’
Reference number: COJ-PROC-22/036
II.1.2)Main CPV code50313000 Maintenance and repair of reprographic machinery
II.1.4)Short description:
The object of this contract is, on one the hand, the acquisition, installation and commissioning of a digital colour press with various finishing modules and, on the other hand, its ‘Omnium’ type maintenance throughout the length of the contract.
The object of this contract is mixed and two-fold:
— supply: supply, installation and activation of a digital colour press;
— provision of service: ‘Omnium’ type maintenance of the digital colour press that is provided.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 460 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30121300 Reproduction equipment
30232130 Colour graphics printers
42962000 Printing and graphics equipment
II.2.4)Description of the procurement:
The services include, on the one hand, the supply of a digital colour press including installation and activation, and training to use it.
The digital colour press consists of the following component parts:
— a printer paper feed module;
— the digital colour printer itself;
— a Fiery brand print server or equivalent;
— various finishing modules.
The services include, on the other hand, ‘Omnium’ type maintenance of the digital colour press for a period of five years.
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
”Digitaalisen väripainokoneen hankinta ja kaikenkattava huolto Euroopan unionin tuomioistuimen kopiointipalvelua varten”
Viitenumero: COJ-PROC-22/036
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi50313000 Reprografisten koneiden huolto ja korjaus
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän sopimuksen tarkoituksena on eri viimeistelymoduuleilla varustetun digitaalisen väripainokoneen hankinta, asennus ja käyttöönotto sekä sen kaikenkattava huolto koko sopimuksen voimassaolon ajan.
Tämän sopimuksen kohde koostuu kahdesta osasta:
— toimitusta koskeva osa: digitaalisen väripainokoneen toimitus, asennus ja käyttöönotto,
— palvelujen tarjoamista koskeva osa: toimitetun digitaalisen väripainokoneen kaikenkattava huolto.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 460 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)30121300 Jäljennyslaitteet
30232130 Värigrafiikkakirjoittimet
42962000 Paino- ja kuvankäsittelylaitteet
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Palveluihin sisältyy digitaalisen väripainokoneen toimitus, asennus ja käyttöönotto sekä käyttöön liittyvä koulutus.
Digitaalinen väripainokone koostuu seuraavista osista:
— tulostuspaperinsyöttömoduuli,
— itse digitaalinen väritulostin,
— Fiery-tulostuspalvelin tai vastaava,
— eri viimeistelymoduulit.
Palveluihin sisältyy myös digitaalisen väripainokoneen kaikenkattava huolto viiden vuoden ajan.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
„Skaitmeninės spalvotos spaudos mašinų tiekimas ir jų visapusės techninės priežiūros paslaugų teikimas Europos Sąjungos Teisingumo Teismo reprografijos dirbtuvėms“
Nuorodos numeris: COJ-PROC-22/036
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50313000 Reprografijos mašinų priežiūra ir remontas
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties objektas – skaitmeninės spalvotos spaudos mašinos su įvairiais apdailos moduliais įsigijimas, įdiegimas ir paleidimas eksploatuoti ir visapusės techninės priežiūros paslaugų teikimas sutartu laikotarpiu.
Šios sutarties objektas yra mišrus ir susideda iš dviejų dalių:
– tiekiamoji dalis: skaitmeninės spalvotos spaudos mašinos pristatymas, įrengimas ir paleidimas eksploatuoti;
– teikiamoji dalis: pagal sutartį pristatytos skaitmeninės spalvotos spaudos mašinos techninės priežiūros paslaugų teikimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 460 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)30121300 Atgaminimo įrenginiai
30232130 Spalvotosios grafikos spausdintuvai
42962000 Spausdinimo ir grafikos įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Į paslaugas įeina skaitmeninės spalvotos spaudos mašinos pristatymas, jos įdiegimas, paleidimas eksploatuoti ir mokymas ja naudotis.
Skaitmeninę spalvotą spaudos mašiną sudaro šie komponentai:
– spausdintuvo popieriaus tiekimo modulis;
– pats skaitmeninis spalvotas spausdintuvas;
– „Fiery“ tipo arba lygiavertis spausdinimo serveris;
– įvairūs apdailos moduliai.
Į paslaugas taip pat įeina skaitmeninės spalvotos spaudos mašinos visapusės priežiūros paslaugų teikimas penkerius metus.