II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí právní podpory v oblasti ochrany duševního vlastnictví pro Odrůdový úřad Společenství (CPVO)
Spisové číslo: 2019-03
II.1.2)Hlavní kód CPV79111000 Právní poradenství
II.1.4)Stručný popis:
Do rozsahu této výzvy k účasti v nabídkovém řízení spadá získání služeb poskytování právní podpory pro Odrůdový úřad Společenství v oblasti ochrany duševního vlastnictví pod dohledem jeho právního oddělení a jeho předsedy.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
Nejvyšší počet částí, které mohou být uděleny jednomu uchazeči: 3
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Poskytnutí právní podpory při řízeních u Soudního dvora EU v angličtině a francouzštině
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79110000 Právní poradenství a zastupování
II.2.4)Popis zakázky:
Právní podpora a poradenství bude pokrývat následující oblasti:
— spory týkající se ochrany duševního vlastnictví v EU (u Soudního dvora Evropské unie),
— spory týkající se odrůdových práv v EU (u Soudního dvora Evropské unie),
— konkrétněji, ale nikoliv výlučně, právní analýza, vypracování písemností na obranu CPVO u Soudního dvora Evropské unie a jakákoli podpora a poradenství s ohledem na případy u Soudního dvora Evropské unie.
Poskytnutí právní podpory při řízeních u Soudního dvora EU v angličtině a nizozemštině.
Část č.: 2
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79111000 Právní poradenství
Poskytnutí právní podpory při řízeních u Soudního dvora EU v angličtině a němčině
Část č.: 3
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea de asistență juridică în domeniul drepturilor de proprietate intelectuală în favoarea Oficiului Comunitar pentru Soiuri de Plante (OCSP)
Număr de referinţă: 2019-03
II.1.2)Cod CPV principal79111000 Servicii de consultanţă juridică
II.1.4)Descriere succintă:
Domeniul de aplicare al prezentei licitații este de a obține servicii de asistență juridică în favoarea Oficiului Comunitar pentru Soiuri de Plante în domeniul proprietății intelectuale sub supravegherea unității sale juridice și a președintelui său.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
Pot fi depuse oferte pentru toate loturile
Numărul maxim de loturi care pot fi atribuite unui singur ofertant: 3
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Furnizare de asistență juridică în fața Curții de Justiție a UE în limba engleză și în limba franceză
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79110000 Servicii de consultanţă şi de reprezentare juridică
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Asistența și consilierea juridică vor acoperi următoarele domenii:
— litigiile referitoare la drepturile de proprietate intelectuală în UE (pe rolul Curții de Justiție a UE),
— litigiile referitoare la drepturile privind soiurile de plante din UE (pe rolul Curții de Justiție a UE),
— mai precis, dar nu în mod exhaustiv, analize juridice, elaborarea actelor de procedură, care să apere OCSP în fața Curții de Justiție a UE și orice alt tip de asistență și consiliere cu privire la cauzele aflate pe rolul Curții de Justiție a UE.
Furnizare de asistență juridică în fața Curții de Justiție a UE în limba engleză și în limba neerlandeză.
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79111000 Servicii de consultanţă juridică
Furnizare de asistență juridică în fața Curții de Justiție a UE în limba engleză și în limba germană
Lot nr.: 3