29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa wyposażenia strażnicy JRG PSP Łódź – Olechów
Numer referencyjny: MK.2370.2.2023
II.1.2)Główny kod CPV
39100000 Meble
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż pierwszego wyposażenia w nowo wybudowanej strażnicy JRG PSP Łódź – Olechów zlokalizowanej w Łodzi, przy al. Książąt Polskich 2 (poprzednio Przybyszewskiego b.n.) (działka nr 1/10, 2/20 obręb W-35). Dostawa będzie realizowana na podstawie „Projektu aranżacji wyposażenia meblowego” (Załącznik Nr 1.3 do SWZ) opracowanego przez DRESLER STUDIO ARCHITEKTURA I URBANISTYKA Sp. z o.o. Sp. komandytowa z siedzibą w Krakowie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa i montaż wyposażenia meblowego, sprzętu RTV i AGD
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
32000000 Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny
39141100 Regały
39141400 Kuchnie do zabudowy
39220000 Sprzęt kuchenny, artykuły gospodarstwa domowego i artykuły domowe oraz artykuły cateringowe
42924740 Wysokociśnieniowa aparatura czyszcząca
45421153 Instalowanie zabudowanych mebli
45421151 Instalowanie kuchni na wymiar
II.2.4)Opis zamówienia:
Część Nr 1 obejmuje dostawę i montaż wyposażenia meblowego, sprzętu RTV i AGD.
Szczegółowy wykaz wyposażenia stanowi Załącznik Nr 1.1 do SWZ.
Dostawa i montaż wyposażenia zaplecza magazynowego, obsługi pojazdów oraz zaplecza technicznego SGRChem-Eko
Część nr: 2
51540000 Usługi instalowania maszyn i urządzeń specjalnego zastosowania
Część Nr 2 obejmuje dostawę i montaż wyposażenia zaplecza magazynowego, obsługi pojazdów oraz zaplecza technicznego SGRChem-Eko.
Szczegółowy wykaz wyposażenia stanowi Załącznik Nr 1.2 do SWZ.