Pakalpojumi - 470611-2020
Submission deadline has been amended by:  515027-2020
Beļģija-Brisele: AO 20-038 – ārējo speciālistu zināšanu nodrošināšana saistībā ar novatorisku risinājumu izstrādi biroja infrastruktūras apsaimniekošanas jomā
2020/S 195-470611
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
AO 20-038 – ārējo speciālistu zināšanu nodrošināšana saistībā ar novatorisku risinājumu izstrādi biroja infrastruktūras apsaimniekošanas jomā
Atsauces numurs: 06A010/2020/M038
II.1.2)Galvenās CPV kods
73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Vairākkārtējs pakalpojumu pamatnolīgums par īpašu zināšanu nodrošināšanu saistībā ar novatorisku risinājumu izstrādi biroja infrastruktūras apsaimniekošanas jomā, tostarp attiecībā uz integrētiem IT risinājumiem, piekļuves kontroli un drošību, kā arī novatorisku objektu apsaimniekošanas praksi.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 600 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
73420000 Priekšizpēte un tehnoloģiskā demonstrācija
79314000 Priekšizpēte
71241000 Priekšizpēte, konsultāciju dienests, analīze
45214620 Pētījumu un testēšanas telpu celtniecības darbi
45214800 Mācību telpu ēkas
48420000 Nekustamā īpašuma pārvaldības programmatūras pakotne un programmatūras pakotņu komplekss
80520000 Mācību telpas
79993000 Ēku un telpu apsaimniekošanas pakalpojumi
79993100 Telpu apsaimniekošanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Eiropas Parlaments meklē ārējo zināšanu pakalpojumu sniedzēju saistībā ar novatorisku risinājumu izstrādi biroja infrastruktūras apsaimniekošanas jomā, tostarp attiecībā uz integrētiem IT risinājumiem, piekļuves kontroli un drošību, kā arī novatorisku objektu apsaimniekošanas praksi. Ekspertu konsultācijas ir jāsniedz cita starpā instrukciju, padziļinātu analīžu un pētījumu veidā, kas pēc īpaša pieprasījuma būs jānodrošina ierobežotā un noteiktā termiņā. Pamatnolīgums ietvers arī saistītos pakalpojumus, piemēram, dalību saistītajās sanāksmēs Parlamenta telpās, galveno ekspertu prezentācijas vai darbsemināru organizēšanu, ja nepieciešams.
Ir svarīgi ievērot, ka īpašās zināšanas galvenokārt tiek vērstas uz novatorisku attīstību šajā jomā, un to pamatā būs derīgi pētījumi, dokumentētas atsauces un pamatota analīze, kas attiecas uz dažādu iesaistīto ĢD darbu.