II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Numer referencyjny: EP/62/2023
II.1.2)Główny kod CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.2.4)Opis zamówienia:
zgodnie z załacznikien nr 2 do SWZ
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53