Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Изпълнение на строително-монтажни работи по проект „Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Бело поле и село Ружинци, община Ружинци“ по 2 обособени п
II.1.2)Основен CPV код45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
II.1.4)Кратко описание:
Изпълнение на строително-монтажни работи по проект „Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Бело поле и село Ружинци, община Ружинци“ по 2 обособени позиции:
— обособена позиция № 1 „Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Бело поле“,
— обособена позиция № 2 „Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Ружинци“.
Предметът на настоящата общественa поръчка включва строително-монтажни работи, свързани с реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на територията на община Ружинци в съответствие с приложената към настоящата документация техническата спецификация за всяка от обособените позиции.
Общата дължина на предвидената за реконструкция водопроводна мрежа, предмет на поръчката, е 21 359 метра, от който 8 057 м за село Бело поле и 13 302 м за село Ружинци.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Бело поле
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
1. Предмет на проекта е реконструкция и доизграждане на част от водопроводната мрежа на с. Бело поле на базата на изготвено идейно решение на цялото населено място и определен съгласно изискванията на възложителя обхват, включващ участъците с регистрирана висока честота на аварии и обслужващи най-голям дял от абонатите.
Предвижда се подмяна на остарелите азбестоциментови тръби и изграждане на нови участъци с тръби от полиетилен марка 100 и налягане PN 10bar.
Клоновете от водопроводната мрежа на с. Бело поле, предмет на обособената позиция, са с обща дължина 8 057 м, в това число главни водопроводни клонове — гл. клон I, гл. клон II и гл. клон III, както и част от второстепенната мрежа с диаметри и дължини, както следва:
— реконструкция на 3 502 м с тръби DN90, РЕ 100 RC PN10 и 4 273 м с тръби DN110, РЕ 100 PN10,
— изграждане на нови 282 м с тръби DN90, РЕ 100 RC PN 10.
Реконструкция и изграждане на нови участъци на вътрешната водопроводна мрежа на село Ружинци
Обособена позиция №: 2
Предмет на проекта е реконструкция и доизграждане на част от водопроводната мрежа на с. Ружинци на базата на изготвено идейно решение на цялото населено място и определен съгласно изискванията на възложителя обхват, включващ участъците с регистрирана висока честота на аварии и обслужващи най-голям дял от абонатите.
Клоновете от водопроводната мрежа на с. Ружинци, предмет на обособената позиция, са с обща дължина 13 302 м, в това число главни водопроводни клонове — гл. клон I, гл. клон II, както и част от второстепенната мрежа с диаметри и дължини, както следва:
— реконструкция на 9 159 м с тръби DN90, РЕ100 PN10 и DN110, РЕ 100 PN10,
— изграждане на нови 4 143 м с тръби DN90, РЕ100 PN10.