С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Строителство - 470925-2023
България-Бургас: Строителни и монтажни работи
2023/S 147-470925
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Реконструкция на ул. „Одрин” от кръстовище „Трапезица” до бул. „Проф.Яким Якимов”
Референтен номер: 93-ОП23-51
II.1.2)Основен CPV код
45000000 Строителни и монтажни работи
II.1.4)Кратко описание:
„Реконструкция на ул. „Одрин” от кръстовище „Трапезица” до бул. „Проф.Яким Якимов” (бивш участък от път III-9008 „I-9 (Бургас) -кв.Долно Езерово”, от км 0+000 до км 2+400) с изграждане на второ пътно платно, с етапно изпълнение – втори етап: Реконструкция на ул.„Одрин” от кръстовище „Трапезица” до бул. „Проф.Яким Якимов”от км 1+520 до км 0+600 (от о.т.687 дп/о.т.689 лп до о.т.708 дп/о.т.707 лп по ПУП-ПУР НА ПЗ „СЕВЕР“, гр.Бургас“, в съответствие с Работен инвестиционен проект, неразделна част от документацията за обществена поръчка.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 8 573 329.79 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
45233000 Строителни работи по изпълнение на основа на пътна настилка и настилка на пътища
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
„Реконструкция на ул. „Одрин” от кръстовище „Трапезица” до бул. „Проф.Яким Якимов” (бивш участък от път III-9008 „I-9 (Бургас) -кв.Долно Езерово”, от км 0+000 до км 2+400) с изграждане на второ пътно платно, с етапно изпълнение – втори етап: Реконструкция на ул.„Одрин” от кръстовище „Трапезица” до бул. „Проф.Яким Якимов”от км 1+520 до км 0+600 (от о.т.687 дп/о.т.689 лп до о.т.708 дп/о.т.707 лп по ПУП-ПУР НА ПЗ „СЕВЕР“, гр.Бургас“, в съответствие с Работен инвестиционен проект, неразделна част от документацията за обществена поръчка.