Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Reference number: 701801408
II.1.2)Main CPV code44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy materiałowej 288-1)
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych (nr spr 701801408)
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44212320 Miscellaneous structures
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie 1 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 25 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SDO
1.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-25 (SDOD V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 6 638
1.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-25 (SDOG V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 6 638
1.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-25 (SDOS V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2 290
Lot No: 2
Zadanie 2 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SD
2.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE DOLNE V-29 (SDD V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 58 005
2.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE GÓRNE V-29 (SDG V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 67 512
2.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE ŚRODKOWE V-29 (SDS V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 6 196
Lot No: 3
Zadanie 3 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SDO
3.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-29 (SDOD V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 104 159
3.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-29 (SDOG V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 104 058
3.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-29 (SDOS V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 40 438
Lot No: 4
Zadanie 4 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SD
4.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE DOLNE V-32/34/36 (SDD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 42 800
4.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDG V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 49 800
4.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 23 566
Lot No: 5
Zadanie 5 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SDO
5.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 241 026
5.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 241 026
5.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 9 555