Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, хардуер и софтуер и периферия, вкл. и доставка на резервни части, материали и консумативи за офис техниката за срок от 24 месеца“
II.1.2)Основен CPV код50320000 Услуги по ремонт и поддържане на персонални компютри
II.1.4)Кратко описание:
Обект на настоящата обществена поръчка е услуга, по смисъла на чл.3, ал.1, т.2 от ЗОП. Обществената поръчка ще се изпълнява при условията, описани в документацията за участие в процедурата ,както и съгласно изискванията на Възложителя описани в Техническата спецификация/ Образец №5/.
Тази процедура се провежда за определяне на изпълнител за възлагане на дейността абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS устройства, модеми, рутери и др., вкл. и доставка на резервни части, материали и консумативи за офис техниката за нуждите на ТП „ДГС Звездец за срок от 24 месеца.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 10 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Тази процедура се провежда за определяне на изпълнител за възлагане на дейността абонаментно и сервизно обслужване на офис техника: компютри, преносими компютри, хардуер и софтуер, принтери, скенери, копирни машини, монитори, UPS устройства, модеми, рутери и др., вкл. и доставка на резервни части, материали и консумативи за офис техниката за нуждите на ТП „ДГС Звездец за срок от 24 месеца