You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Plug Power 1MWEX425D-PEM elektrolizáló alkatrészek
Hivatkozási szám: EKR001301832023
II.1.2)Fő CPV-kód
42993000 Vegyipari gépek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szállítási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére Plug Power 1MW EX425D - PEM elektrolizálóhoz alkatrészek beszerzésére a szerződéskötéstől számított 3 éves időszakban - 2023
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 300 000 000.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71300000 Mérnöki szolgáltatások
42120000 Szivattyúk és kompresszor
42510000 Hőcserélő egység, légkondicionáló, hűtő- és szűrőberendezés
45232430 Vízkezelés
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Szállítási keretmegállapodás a Magyar Földgáztároló Zrt. részére Plug Power 1MW EX425D - PEM elektrolizálóhoz alkatrészek beszerzésére a szerződéskötéstől számított 3 éves időszakban.
Elektrolizáló típusa: Plug Power 1MW EX425D - PEM elektrolizáló
Szállítandó termékek: Plug Power 1MW EX425D - PEM elektrolizálóhoz alkatrészek (Plug Power, vagy azzal egyenértékű elektrolizáló alkatrészek).
A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé teszi meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, való hivatkozást, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt.
Ajánlatkérő egyenértékűnek fogad el minden olyan gyártmányú elektrolizáló alkatrészt, melyek az adott termékre vonatkozó műszaki leírásnak megfelelnek és melyeket a meglévő elektrolizáló gyártója az elektrolizálóba való beépítésre nyilatkozattal elfogad.
Kapcsolódó szolgáltatás:
Karbantartási, javítási és revízió munkálatokhoz supervisor közreműködésének biztosítása.
A keretmegállapodás becsült értéke és keretösszege: nettó 300 000 000 HUF
Az Egyedi szerződések tervezett értéke eléri, vagy meghaladja a nettó 15 000 000,00 HUF-ot.
A részletes műszaki tartalom a közbeszerzési dokumentum műszaki mellékletében kerül meghatározásra.