Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Algemene helpdeskdiensten.
Referentienummer: AO 631.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72611000 Technische computerondersteuningsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van deze oproep tot inschrijving is de selectie van een ondernemer voor de terbeschikkingstelling van een uniek ondersteuningscentrum voor het verlenen van algemene helpdeskdiensten aan eindgebruikers van het Hof.
Deze diensten omvatten callcenterdiensten voor „IT”- en „niet-IT”-diensten (met inbegrip van personele middelen, logistiek, voorzieningen en gebouwen), ondersteuningsdiensten met inbegrip van eerstelijns-IT-ondersteuning, tweedelijns-IT-ondersteuning, IT-gerelateerde levenscyclusbeheer, activabeheer, ondersteuning op organisatieniveau, evenals bijkomende IT-diensten die kunnen worden gevraagd door het Hof, kwaliteitsborging en verslaglegging met inbegrip van de overeenkomst inzake dienstverleningsniveau en de servicedeskgebruikershandleiding, periodieke verslaglegging en vergaderingen. De volledige beschrijving van de te verlenen diensten is te vinden in de secties 3, 4, 5 en 6 van de aanbestedingsstukken.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 6 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72253000 Helpdesk- en ondersteuningsdiensten
79512000 Telefonisch informatiecentrum
72253200 Systeemondersteuningsdiensten
72254100 Testen van systemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze diensten omvatten callcenterdiensten voor „IT”- en „niet-IT”-diensten (met inbegrip van personele middelen, logistiek, voorzieningen en gebouwen), ondersteuningsdiensten met inbegrip van eerstelijns-IT-ondersteuning, tweedelijns-IT-ondersteuning, IT-gerelateerde levenscyclusbeheer, activabeheer, ondersteuning op organisatieniveau, evenals bijkomende IT-diensten die kunnen worden gevraagd door het Hof, kwaliteitsborging en verslaglegging met inbegrip van de overeenkomst inzake dienstverleningsniveau en de servicedeskgebruikershandleiding, periodieke verslaglegging en vergaderingen.