Ne bucurăm să vă anunțăm că veți putea utiliza noua versiune a portalului TED începând cu 29.1.2024 (dată orientativă, care rămâne de confirmat). Citiți-ne articolul pentru a afla care sunt îmbunătățirile și noile funcționalități și ce înseamnă acestea pentru utilizatori!
Există unele erori care afectează modul în care sunt afișate anunțurile din formularele electronice. Încercăm să rezolvăm problema. Între timp, vă rugăm să consultați pagina noastră dedicată pentru mai multe informații și îndrumări.
Au început înscrierile la cel de-al 4-lea atelier cu reutilizatorii TED, care va avea loc la 14 decembrie 2023.
Bunuri - 472204-2023
România-București: Sistem de circulaţie extracorporală
2023/S 149-472204
Anunț de participare
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
FURNIZARE, INSTALARE SI PUNERE IN FUNCTIUNE ECHIPAMENTE MEDICALE
Număr de referinţă: 4183164_2023_PAAPD1431123
II.1.2)Cod CPV principal
33186000 Sistem de circulaţie extracorporală
II.1.4)Descriere succintă:
Pompa de circulatie extracorporeala ( 1buc)
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 1 640 000.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: