Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Obnova podpory výrobce pro technologii Gigamon
II.1.2)Hlavní kód CPV
48000000 Balíky programů a informační systémy
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění obnovy podpory výrobce pro technologii Gigamon.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 5 886 063.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění obnovy podpory výrobce pro technologii Gigamon do 31. 12. 2025.
Technologie Gigamon je podpůrná technologie typu Packet Broker. Tato technologie shromažďuje provoz z více síťových spojení, filtruje a distribuuje každý jednotlivý paket do správného nástroje pro monitorování sítě.