Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Mokslo paskirties pastato (gimnazijos), Tolminkiemio g. (sklypo kadastrinis numeris 0101/0167:2078), Vilniuje, statybos projekto bendrosios projekto ekspertizės paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Mokslo paskirties pastato (gimnazijos), Tolminkiemio g. (sklypo kadastrinis numeris 0101/0167:2078), Vilniuje, statybos projekto bendrosios projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: