II kohta: Kohde
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Maahanmuuttoviraston vastaanottokeskusten tulkkauspalvelut
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79540000 Tulkkauspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Hankinnan kohteena on Maahanmuuttoviraston vastaanottokeskusten tulkkauspalvelut tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Tarjoukset voivat koskea kaikkia osia
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79540000 Tulkkauspalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Osa-alue 1 koskee etätulkkauksia tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Osa-alue 2 koskee pikatulkkauksia tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Osa-alue 3 koskee läsnäolotulkkauksia tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.