II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa G - przewóz ładunku pocztowego na kursach wewnątrz węzłowych w 20 zadaniach na terenie działania RD Wrocław
Numer referencyjny: CZ.26.412.2023.DTPŁ
II.1.2)Główny kod CPV60160000 Drogowy transport przesyłek pocztowych
II.1.4)Krótki opis:
Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę G, polegającą na przewożeniu Przesyłek (w tym Przesyłek zawierających Przesyłki pocztowe), w ramach której Wykonawca zobowiązany jest do:
1) przyjęcia Przesyłek do przewozu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi G, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy,
2) załadowania Przesyłek na pojazd i ich rozmieszczenia w pojeździe,
3) wyładowania Przesyłek z pojazdu w miejscach i terminach określonych w Harmonogramie realizacji Usługi G, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
kurs 17/809 relacji: Wrocław-Zgorzelec-Amazon-Zgorzelec-Wrocław
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV60160000 Drogowy transport przesyłek pocztowych
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Wykonawca zobowiązuje się świadczyć na rzecz Zamawiającego Usługę G, polegającą na przewożeniu Przesyłek (w tym Przesyłek zawierających Przesyłki pocztowe), w ramach której Wykonawca zobowiązany jest do:
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 32.861 km.
1) Projekt umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji.
2) Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe.
3) Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe
4) Termin realizacji zamówienia dodatkowego: 6 miesięcy w okresie 3 lat od daty zakończenia realizacji zamówienia podstawowego
kurs 17/804 relacji: Wrocław-Jelenia Góra-Krzyżowice-Wrocław
Część nr: 2
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 23.789 km.
kurs 17/821 relacji: Wrocław-Bolesławiec-Nowogrodziec-Lubań Śląski-Legnica-Wrocław
Część nr: 3
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 30.845 km.
kurs 17/202 relacji: Wrocław-Żmigród-Góra-Wąsosz-Żmigród-Wrocław
Część nr: 4
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 20.765 km.
kurs 17/208 relacji: Wrocław-Mirków-Wrocław
Część nr: 5
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 6.653 km.
kurs 17/214 relacji: Wrocław-Oława-Siechnice-Św. Katarzyna-Wrocław
Część nr: 6
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 7.963 km.
kurs 17/231 relacji: Wrocław-Żmigród-Prusice-Trzebnica-Wrocław
Część nr: 7
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 11.592 km.
kurs 17/236 relacji: Wrocław-Lądek Zdrój-Stronie Śl.-Lądek Zdrój-Ząbkowice-Wrocław
Część nr: 8
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 24.696 km.
kurs 17/243 relacji: Wrocław-Ząbkowice Śl.-Ziębice-Wrocław
Część nr: 9
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 15.322 km.
kurs 17/244 relacji: Wrocław-Świdnica-Wrocław
Część nr: 10
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 10.483 km.
kurs 17/250 relacji: Wrocław-Strzegom-Świebodzice-Strzegom-Wrocław
Część nr: 11
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 14.717 km.
kurs 17/823 relacji: Wrocław-Lubań-Bolesławiec-Wrocław
Część nr: 12
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 29.535 km.
kurs 17/824 relacji: Wrocław-Zgorzelec-Bogatynia-Wrocław
Część nr: 13
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 38.607 km.
kurs 17/828 relacji: Wrocław-Oleśnica-Wrocław
Część nr: 14
kurs 17/830 relacji: Wrocław-Złotoryja-Jawor-Wrocław
Część nr: 15
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 13.884 km.
kurs 17/900 relacji: Wrocław-Nysa-Wrocław
Część nr: 16
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 17.943 km.
kurs 17/901 relacji: Wrocław-Nysa-Wrocław
Część nr: 17
kurs 17/905 relacji: Wrocław-Brzeg-Wrocław
Część nr: 18
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 13.709 km.
kurs 17/825 relacji: Wrocław-Amazon-Lubań-Bolesławiec-Wrocław
Część nr: 19
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 29.736 km.
kurs 17/903 relacji: Wrocław-Nysa-Wrocław
Część nr: 20
2. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu Wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 pkt 2) ppkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego. Zakres zamówienia obejmować będzie maksymalną ilość kilometrów (z prawem opcji) tj. 14.383 km.