II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.2)CPV põhikood79530000 Tõlketeenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingud intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks tšehhi, taani, saksa, kreeka, inglise, hispaania, eesti, soome, prantsuse, horvaadi, ungari, itaalia, leedu, läti, malta, hollandi, poola, portugali, rumeenia, slovaki, sloveeni ja rootsi keelest bulgaaria keelde.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Tõlkimine tšehhi keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)79530000 Tõlketeenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks tšehhi keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine taani keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 2
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks taani keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine saksa keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 3
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks saksa keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine kreeka keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 4
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks kreeka keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine inglise keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 5
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks inglise keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine hispaania keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 6
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks hispaania keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine eesti keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 7
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks eesti keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine soome keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 8
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks soome keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine prantsuse keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 9
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks prantsuse keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine horvaadi keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 10
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks horvaadi keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine ungari keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 11
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks ungari keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine itaalia keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 12
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks itaalia keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine leedu keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 13
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks leedu keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine läti keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 14
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks läti keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine malta keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 15
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks malta keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine hollandi keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 16
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks hollandi keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine poola keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 17
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks poola keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine portugali keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 18
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks portugali keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine rumeenia keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 19
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks rumeenia keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine slovaki keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 20
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks slovaki keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine sloveeni keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 21
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks sloveeni keelest bulgaaria keelde.
Tõlkimine rootsi keelest bulgaaria keelde
Osa nr: 22
Euroopa Liidu Asutuste Tõlkekeskus kavatseb sõlmida raamlepingu intellektuaalomandi õiguste valdkonda käsitlevate standardsete tehniliste tekstide tõlkimiseks rootsi keelest bulgaaria keelde.
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.2)Príomhchód CPV79530000 Translation services
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá an tIonad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh ag beartú creatchonarthaí a chur i gcrích le haghaidh aistriú téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla ón tSeicis, ón Danmhairgis, ón nGearmáinis, ón nGréigis, ón mBéarla, ón Spáinnis, ón Eastóinis, ón bhFionlainnis, ón Fhraincis, ón gCróitis, ón Ungáiris, ón Iodáilis, ón Liotuáinis, ón Laitvis, ón Máltais, ón Ollainnis, ón bPolainnis, ón bPortaingéilis, nó Rómáinis, ón tSlóvaicis, ón tSlóivéinis agus ón tSualainnis go Bulgáiris.
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Aistriúchán ón tSeicis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79530000 Translation services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón tSeicis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Danmhairgis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 2
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Danmhairgis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón nGearmáinis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 3
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón nGearmáinis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón nGréigis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 4
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón nGréigis go Bulgáiris.
Aistriúchán ó Bhéarla go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 5
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón mBéarla go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Spáinnis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 6
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Spáinnis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Eastóinis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 7
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Eastóinis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón bhFionlainnis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 8
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón bhFionlainnis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón bhFraincis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 9
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón bhFraincis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón gCróitis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 10
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón gCróitis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Ungáiris go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 11
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Ungáiris go Bulgáiris.
nAistriúchán ó Iodáilis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 12
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Iodáilis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Liotuáinis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 13
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Liotuáinis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Laitvis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 14
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Laitvis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Máltais go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 15
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Máltais go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Ollainnis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 16
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Ollainnis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón bPolainnis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 17
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón bPolainnis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón bPortaingéilis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 18
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón bPortaingéilis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón Rómáinis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 19
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón Rómáinis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón tSlóvaicis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 20
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón tSlóvaicis go Bulgáiris.
Aistriúchán ó tSlóivéinis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 21
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón tSlóivéinis go Bulgáiris.
Aistriúchán ón tSualainnis go Bulgáiris
Uimhir an bhirt: 22
Tá sé beartaithe ag an Ionad Aistriúcháin do Chomhlachtaí an Aontais Eorpaigh creatchonradh a dhéanamh chun téacsanna teicniúla caighdeánaithe i réimse na gceart maoine intleachtúla a aistriú ón tSualainnis go Bulgáiris.