II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на реактиви и консумативи за отделение Клинична лаборатория при УМБАЛ „Света Анна” – София АД
II.1.2)Main CPV code33694000 Diagnostic agents
II.1.4)Short description:
Предмет на обществената поръчка е доставката на реактиви и консумативи за отделение Клинична лаборатория при УМБАЛ "Света Анна" - София АД по предварителна заявка, съгласно спецификация, приложена в документацията за участие в процедурата. Срокът за изпълнение на поръчката е от датата на възлагането й до 25.03.2022 година при периодично извършващи се доставки в зависимост от потребностите на Възложителя.
Срокът на доставка е по предложение на участника в календарни дни, не по-дълъг от 5 календарни дни от получаване на писмена заявка от Възложителя. Процедурата обхваща 11 броя обособени позиции, някои от които включват подпозиции, като оферти могат да се подават комплексно за всички обособени позиции или за всяка една от тях. Даден участник може да оферира обособена позиция, като покрива абсолютно всички подпозиции в обособената позиция. Участникът подава само една оферта, съгласно условията, посочени в документацията за участие, като не се допуска представяне на варианти.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 873 896.90 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Реактиви и консумативи за Имунологичен анализатор CL1200i
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33696500 Laboratory reagents
33696200 Blood-testing reagents
II.2.4)Description of the procurement:
Обособена позиция 1 съдържа 105 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви и консумативи за автоматичен коагулометър С3510/C3100
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33694000 Diagnostic agents
33696500 Laboratory reagents
Обособена позиция 2 съдържа 2 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви и консумативи за глюкоанализатор Labtrend
Lot No: 3
Обособена позиция 3 съдържа 2 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви за кръвно - газов анализатор RAPIDLAB 248
Lot No: 4
Обособена позиция 4 съдържа 2 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви и консумативи за имунологичен анализатор Immulite 2000
Lot No: 5
Обособена позиция 5 съдържа 5 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви и консумативи за анализатор Dimension
Lot No: 6
Обособена позиция 6 съдържа 8 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви и консумативи за комбиниран кръвно- газов анализатор ABL-800
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)33696200 Blood-testing reagents
Обособена позиция 7 съдържа 10 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Реактиви и консумативи за хематологичен анализатор BC 30s
Lot No: 8
Реактиви и консумативи за хематологичен анализатор BC 30s - Кит за профилактика -1 брой
Реактиви и консумативи за имунологичен анализатор AIA- 360
Lot No: 9
Реактиви и консумативи за имунологичен анализатор AIA- 360- TOSOH Дилуент27.29(4x100 ml)-2 опаковки
Реактиви и консумативи за коагулометър Compact-X-PC
Lot No: 10
Обособена позиция 10 съдържа 5 подпозиции, съгласно количествена спецификация, приложена към Документацията за участие в процедурата
Консумативи за анализатор AVOXIMETER-4000
Lot No: 11
Консумативи за анализатор AVOXIMETER - 4000 - Кювети 100 бр/опаковка- 30 опаковки