Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Oproep tot aanvraag tot deelneming - Raamovereenkomst voor het leveren van coronaire stents en ballondilatatiekatheters.
Referentienummer: D34200359/MPMO/HDR/JLJ
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33184500 Coronaire endoprotheses
II.1.4)Korte beschrijving:
Met deze opdracht wenst het hartcentrum van het UZ Gent een overeenkomst af te sluiten voor het leveren van coronaire stents en ballondilatatiekatheters. Het UZ Gent behoudt zich het recht voor om de materialen af te nemen rekening houdend met de therapeutische vrijheid van de behandelende arts en de specifieke noden van de desbetreffende patiënt.
Het UZ Gent garandeert geen minimumafnames, noch exclusiviteit.
Het UZ Gent behoudt zich eveneens het recht voor om één of meerdere percelen niet te gunnen.
De opdracht is opgedeeld in volgende percelen:
Perceel Nr. 1: Coronaire drug eluting stents met everolimus of sirolimus.
Perceel Nr. 2: Coronaire dilatatieballonnen
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Coronaire drug eluting stents met everolimus of sirolimus.
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33184500 Coronaire endoprotheses
33140000 Medische verbruiksartikelen
33141210 Ballonkatheters
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 70
Kostencriterium - Naam: Prijs / Weging: 30
Coronaire dilatatieballonnen
Perceel nr.: 2