Építési beruházás - 473105-2019
Submission deadline has been amended by:  35626-2020
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 195-473105
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A nagyvázsonyi vár felújítása
Hivatkozási szám: EKR001122972019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés "A nagyvázsonyi vár turisztikai célú fejlesztése” című és GINOP-7.1.1-15-2017-00031 azonosító számú projekt" tárgyában
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
Érték áfa nélkül: 1.00 HUF
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés "A Nagyvázsonyi Kinizsi-vár felújítása és rekonstrukciós bővítése, valamint a kiszolgáló épület átalakítása" a GINOP-7.1.1-15-2017-00031 azonosító számú projekt keretében.
Az építési beruházás jellege és mennyiségi mutatói, az igények és követelmények meghatározása:
A helyszín ismertetése: A vár műemlékileg védett része csak a külső falakkal határolt terület (hrsz: 454), de földben takart külső védművek ezeken túlnyúlnak. A turisztikai és infrastrukturális szolgáltatások fejlesztések is indokolják, hogy a várat övező (hrsz: 453) és a „kirendeltségi épület” (hrsz: 455) önkormányzati tulajdonú telkei is a program részeivé váltak. Vár tervezett összes fejlesztett bruttó alapterülete: 3060 m2.
Vár
Falazás (kerámia falazó blokk): 1017,6 m2
Falazás (terméskő): 272,2 m3
Vasbeton szerkezetek (födém, koszorú): 113,28 m3
Fa tetőszerkezet: 424,0 m2
Külső és belső vakolási munkák: 4221,0 m2
Kőszerkezetek restaurálása: 132,0 m2
Külső és belső burkolás: 1225,0 m2
Külső és belső felületkezelés: 4570,0 m2
Csapadékvíz szigetelés: 649,5 m2
Fogadóépület
Külső és belső vakolási munkák: 134,8 m2
Gipszkarton fal: 54,5 m2
Gipszkarton álmennyezet: 63,9 m2
Külső és belső burkolás: 146,5 m2
Belső felületkezelés: 235,0 m2
Környezetrendezés
Tereprendezés: 900,0 m2
Gyepesítés: 900,0 m2
Terméskő burkolat gépjármű forgalomra: 535,0 m2
Terméskő szegély készítése: 225,0 m
Stabilizált mészkő zúzalék burkolat: 1214,0 m2
Szivárgó: 165,0 m
Cölöpsor kerítés: 220 m
Műemléki azonosítószám: 10086
A nyertes ajánlattevő szerződés keretében ellátandó feladatait, továbbá a műszaki előírásokat részletesen a műszaki leírás tartalmazza.
A műszaki leírásban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való esetleges hivatkozás a közbeszerzés tárgyának egyértelmű jellegének meghatározása érdekében történt, illetve szükséges, ajánlatkérő az azzal egyenértékű ajánlattételt mindemellett biztosítja, az igazolás Ajánlattevő feladata. (321/2015. (X. 30) Korm. rendelet 46. § (3)).