II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ter beschikking stellen van technisch personeel met standplaats te Antwerpen: onderhoudstechnicus en metaalbewerker
Referentienummer: WL-WL_2023_08-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79623000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van arbeidskrachten voor handel en industrie
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de opdracht is het ter beschikking stellen van personeel om taken te vervullen in het Waterbouwkundig Laboratorium te Antwerpen, en op het terrein.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Onderhoudstechnicus field, standplaats Antwerpen
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71315000 Technische installaties in gebouwen
71330000 Diverse technische dienstverlening
71356300 Technische ondersteuningsdiensten
71600000 Diensten voor technische testen, analyse en adviezen
73300000 Planning en uitvoering van onderzoek en ontwikkeling
79610000 Plaatsing van personeel
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Metaalbewerker & Lasser – bedenken en realiseren field, standplaats Antwerpen
Perceel nr.: 2