Lieferungen - 473366-2021
Tschechien-Liběchov: Chemische Erzeugnisse
2021/S 182-473366
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka laboratorního spotřebního materiálu (DNS)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
24000000 Chemische Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému je komplexní dodávka laboratorního spotřebního materiálu. Dynamický nákupní systém se dělí do dále uvedených kategorií (ekvivalentní pojem užitý v tomto formuláři je "část").
Součástí předmětu plnění jednotlivých veřejných zakázek je dále doprava laboratorního spotřebního materiálu do místa plnění a záruka za jakost laboratorního spotřebního materiálu.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Laboratorní plastik
Los-Nr.: 01
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
33192500 Reagenzgläser
33790000 Glaswaren für Laboratorien, hygienische oder medizinische Bedarfsartikel aus Glas
38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
38437000 Laborpipetten und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění je dodávka laboratorního plastiku, a to zejména zkumavek, mikrozkumavek, odběrových zkumavek, serologických pipet, plastů pro tkáňové kultury, stojánků a krabiček na zkumavky a sáčků na biohazard odpad.
Materiál pro histologii, průtokovou cytometrii a ELISA
Los-Nr.: 08
33600000 Arzneimittel
Předmětem plnění je dodávka materiálu pro histologii, průtokovou cytometrii a ELISA, a to zejména pomůcky a roztoky k přípravě kryořezů, mikroskopická skla, histologická barvení, protilátky, séra a ELISA kity.
Kity a reagencie pro systém Luminex 100/200
Los-Nr.: 10
33696500 Laborreagenzien
Předmětem plnění je dodávka kitů a reagencií pro systém Luminex 100/200 výrobce Luminex Corporation, a to zejména kalibračních a verifikačních kitů, sheath fluid tekutiny, kitů pro analýzu cytokinů a jiných molekul pomocí xMAP technologie.