Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
WGA ERD verzekering MosaLira Stichting voor leren, onderwijs en opvoeding
Referentienummer: 1035690
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2024 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV of het in eigen beheer te nemen. Robidus zal de analyse uitvoeren teneinde voorgaande te bepalen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)66510000 Verzekeringsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2022 646 werknemers in dienst. De WIA loonsom bedraagt € 26.299.274,- De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA
verzekering