II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
LBTU laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts ar nepieciešamajiem materiāliem
Atsauces numurs: LBTU 2023/76/AK
II.1.2)Galvenās CPV kods50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 268 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 30
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Laboratorijas iekārtu Nr.1 funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Human laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 2
Shimadzu , VELP un citu laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 3
ELGA PureLab laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 4
NIKON mikroskopu un to nodrošināšanai paredzētās programmatūras sistēmas funkcionālo un darbības pārbaužu nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 5
Laboratorijas iekārtu Nr.2 funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 6
Svaru un pH metru funkcionālo un darbības pārbaužu nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 7
Fedegari Autoclavi un citu laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 8
Salīdzinošās patoloģijas laboratorijas aukstuma kameru apkope un remonts
Daļas numurs: 9
Siltumnīcas ūdens sistēmas Ecosoft iekārtas funkcionālās darbības pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 10
LEICA un ZEISS mikroskopu un to nodrošināšanai paredzētās programmatūras sistēmas funkcionālo un darbības pārbaužu nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 11
PTF augstspiediena iekārtu funkcionālā un darbības pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 12
PTF iekārtu funkcionālā un darbības pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 13
Laboratorijas iekārtu Nr.3 funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 14
Medite laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 15
Binder CO2 inkubatora funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 16
Planer, Benschtop inkubatora funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 17
Geotech CO2 un O2 noteikšanas ierīces funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 18
Minitube laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 19
Biostar mikroskopu un to nodrošināšanai paredzētās programmatūras sistēmas funkcionālo un darbības pārbaužu nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 20
Citocentrifūgas ELITech Biomedical systems (Cytopro) funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 21
Miltany Biotech laboratorijas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 22
Micromeritic AutoPore V laboratorijas iekārtas funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 23
Spēka iekārta betona testēšanai Matest laboratorijas iekārtas funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 24
Lāzera difrakcijas iekārtas Microtrac Sync funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 25
Welltech Limited klimata kameras funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 26
Autoklāva OLYMATIC funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 27
Liofīlā žāvētāja Christ Alpha 1-2LD plus funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 28
Velkmes skapju SCALA Secuflow funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 29
PTF iepakošanas iekārtu funkcionālās pārbaudes nodrošināšana un remonts
Daļas numurs: 30