Voluntary ex ante transparency notice
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Utworzenie i prowadzenie stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz punktu zbiórki odpadów w Złotokłosie
Reference number: Spr. 81/2021
II.1.2)Main CPV code90511300 Litter collection services
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja usługi polegającej na utworzeniu i prowadzeniu stacjonarnego punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Piaseczno oraz zlokalizowanego w Złotokłosie na działce o numerze ewidencyjnym 197/1, punktu w którym mieszkańcy będą mogli pozostawić odpady segregowane i problematyczne.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90533000 Waste-tip management services
II.2.4)Description of the procurement: