II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90720000 Προστασία του περιβάλλοντος
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
παροχή υπηρεσιών εκτέλεσης τελεσίδικων αποφάσεων - πρωτοκόλλων κατεδάφισης αυθαιρέτων περιφράξεων, κατασκευών, εγκαταστάσεων και κτισμάτων, χωρικής αρμοδιότητας της Αποκεντρωμένης Διοίκησης Ηπείρου – Δυτικής Μακεδονίας, για το έτος 2023
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 287 923.35 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΦΛΩΡΙΝΑΣ / Τ.Κ. Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90720000 Προστασία του περιβάλλοντος
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: II.2.5)Κριτήρια ανάθεσηςΤα κριτήρια που αναφέρονται κατωτέρω
Τιμή
ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΣ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΩΝ Δ.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Αριθμός τμήματος: 2
ΦΛΩΡΙΝΑΣ / ΟΔΟΙ ΡΙΤΣΟΥ ΚΑΙ ΦΛΕΜΙΓΚ Δ.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Αριθμός τμήματος: 3
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 4
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 5
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 6
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΧΩΡΟΙ
Αριθμός τμήματος: 7
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 8
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 9
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ/ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΚΑ ΑΥΘΑΙΡΕΤΑ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΤΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Αριθμός τμήματος: 10
ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΠΑΡΑΚΤΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ, ΑΙΓΙΑΛΟΣ ΠΑΡΑΛΙΑ
Αριθμός τμήματος: 11
ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ/ΑΙΓΙΑΛΟΣ-ΠΑΡΑΛΙΑ
Αριθμός τμήματος: 12