II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Openbare procedure e-audit 2017.
Referentienummer: SPF Fin Division Achats-S&L/DA/2017/094-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van de overheidsopdracht is de levering van specifieke softwarepakketten en specifieke hardware voor de e-audit diensten.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Recupereren van verwijderde data.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
Maakt forensische audit mogelijk.
II.2.1)Benaming:
Filemaker Pro Advanced full pac 16
Perceel nr.: 3
Tabellen leesbaar maken en exporteren.
Ease us data recovery wizard pro
Perceel nr.: 4
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Prijs
ACL Analytics of vergelijkbare software
Perceel nr.: 5
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
Extracties mobiele toestellen.
Compact Flash card reader
Perceel nr.: 9
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten