II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWA PREPARATÓW DO ŻYWIENIA KLINICZNEGO
Numer referencyjny: ZP-23-116UN
II.1.2)Główny kod CPV33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: preparatów do żywienia pozajelitowego, dojelitowego oraz doustnego wraz z bezpłatnym użyczeniem pomp do żywienia;
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33692200 Produkty do żywienia pozajelitowego
II.2.4)Opis zamówienia:
preparat do żywienia klinicznego