Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje usluga privremenog osoblja Europskom institutu za inovacije i tehnologiju (EIT)
Referentni broj: 03/2022/OP/EITPROC
II.1.2)Glavna CPV oznaka79610000 Usluge posredovanja u zapošljavanju osoblja
II.1.4)Kratak opis:
Predmet je ovog poziva na nadmetanje pružanje usluga privremenog službenika Europskom institutu za inovacije i tehnologiju, kako je opisano u dokumentaciji za nadmetanje. Postupak nadmetanja nije podijeljen na grupe.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Predmet je ovog poziva na nadmetanje pružanje usluga privremenog službenika Europskom institutu za inovacije i tehnologiju (EIT), kako je opisano u uputama za nadmetanje.
EIT namjerava sklopiti jedan okvirni ugovor o pružanju usluga.
EIT će možda trebati privremenu podršku zbog, među ostalim, zakonski predviđenog:
— osoblja koje je na dugoročnom bolovanju ili posebnom bolovanju u razdobljima s najvećim opterećenjem poslom koja zahtijevaju dodatni rad na određeno vrijeme;
— obavljanja, na privremenoj osnovi, dodatnih zadataka proizašlih iz određenih projekata;
— privremenog obavljanja zadataka koji zahtijevaju posebne vještine koje nisu dostupne u EIT-u;
— obavljanja novonastalih zadataka koji proizlaze iz organizacijskih ili strukturnih promjena.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verlening van uitzenddiensten aan het Europees Instituut voor innovatie en technologie (EIT)
Referentienummer: 03/2022/OP/EITPROC
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79610000 Plaatsing van personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Het voorwerp van deze oproep tot inschrijving is de verlening van diensten van uitzendkrachten aan het Europees Instituut voor innovatie en technologie, zoals beschreven in de aanbestedingsstukken. De aanbesteding is niet in percelen verdeeld.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het voorwerp van deze oproep tot inschrijving is de verlening van uitzenddiensten aan het Europees Instituut voor innovatie en technologie (EIT), zoals beschreven in de aanbestedingsstukken.
Het EIT is van plan een enkelvoudige raamovereenkomst voor diensten te sluiten.
Het EIT kan om onder meer de volgende wettelijk voorziene redenen behoefte hebben aan tussentijdse steun:
— personeel met langdurig ziekteverlof of buitengewoon verlof om piekperiodes op te vangen waarin gedurende een beperkte periode extra arbeidskrachten nodig zijn;
— uitvoeren, op tijdelijke basis, van bijkomende taken die voortvloeien uit specifieke projecten;
— tijdelijk taken uit te voeren waarvoor specifieke vaardigheden vereist zijn die niet in het EIT beschikbaar zijn;
— de uitvoering van nieuw gecreëerde taken die voortvloeien uit organisatorische of structurele veranderingen.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług pracowników tymczasowych na rzecz Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT)
Numer referencyjny: 03/2022/OP/EITPROC
II.1.2)Główny kod CPV79610000 Zapewnianie usług personelu
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zapewnienie pracowników tymczasowych dla Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii, zgodnie z opisem w dokumentacji przetargowej. Zamówienie nie jest podzielone na części.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zaproszenia do składania ofert jest zapewnienie pracowników tymczasowych dla Europejskiego Instytutu Innowacji i Technologii (EIT), zgodnie z opisem w specyfikacji zamówienia.
EIT zamierza zawrzeć pojedynczą umowę ramową o usługi.
EIT może potrzebować tymczasowego wsparcia z następujących powodów, między innymi przewidzianych prawnie:
— pracowników przebywających na długotrwałych zwolnieniach lekarskich lub specjalnych, aby sprostać okresom szczytowym wymagającym dodatkowej siły roboczej przez określony czas;
— w celu realizacji zadań dodatkowych o charakterze tymczasowym, wynikających z konkretnych projektów;
— w celu tymczasowego wykonywania zadań wymagających szczególnych umiejętności niedostępnych w EIT;
— w celu realizacji nowo powstałych zadań wynikających ze zmian organizacyjnych lub strukturalnych.