Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Acord cadru achizitie MOTORINA EURO DIESEL 5 VRAC
Referentienummer: 24427093201927
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09134220 Dieselbrandstof (EN 590)
II.1.4)Korte beschrijving:
Se doreste incheierea unui acord-cadru pe o perioada de 48 luni pentru achizitia de Motorina Euro Diesel 5 (conform SR
EN 590) – vrac ( cu transport inclus pana la depozitul achizitorului situat in localitatea Valea Mare, strada Enculesti , nr 11 , jud
Arges , la circa 2 km de intrarea in Pitesti dinspre Campulung) conform Caietului de sarcini.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 10 zile. In cazul in care se vor solicita clarificari, autoritatea contractanta va raspunde cu 5 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
1. Cantitate pentru perioada 01.07.2019- 31.12.2019 -6 LUNI
Cantitate minima : 130 to Valoare minima : 130 to * 5500 lei/tona = 715.000 lei fara TVA
Cantitate maxima : 132 to Valoare maxima : 132 to * 5500 lei/tona = 726.000 lei fara TVA
2. Cantitate pentru perioada 01.01.2020- 31.12.2020 -12 LUNI
Cantitate minima : 260 to Valoare minima : 260 to * 5500 lei/tona = 1.430.000 lei fara TVA
Cantitate maxima : 264 to Valoare maxima : 264 to * 5500 lei/tona = 1.452.000 lei fara TVA
3. Cantitate pentru perioada 01.01.2021- 31.12.2021 -12 LUNI
Cantitate minima : 264 to Valoare minima : 264 to * 5500 lei/tona = 1.452.000 lei fara TVA
Cantitate maxima : 268 to Valoare maxima : 268 to * 5500 lei/tona = 1.474.000 lei fara TVA
4. Cantitate pentru perioada 01.01.2022- 31.12.2022 -12 LUNI
Cantitate minima : 268 to Valoare minima : 268 to * 5500 lei/tona = 1.474.000 lei fara TVA
Cantitate maxima : 271 to Valoare maxima : 271 to * 5500 lei/tona = 1.490.500 lei fara TVA
5. Cantitate pentru perioada 01.01.2023- 30.06.2023 -6 LUNI
Cantitate minima : 135 to Valoare minima : 135 to * 5500 lei/tona = 742.500 lei fara TVA
Cantitate maxima : 138 to Valoare maxima : 138 to * 5500 lei/tona = 759.000 lei fara TVA