Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa obudowy chodnikowej łukowej V32 ze stali o podwyższonych parametrach techniczno – użytkowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice – Wesoła w 2018 roku w ramach składów
Reference number: 601800819
II.1.2)Main CPV code44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obudowy chodnikowej łukowej V32 ze stali o podwyższonych parametrach techniczno – użytkowych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Mysłowice – Wesoła w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych nr grupy 281-3
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Obudowa chodnikowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości w gatunku stali S480W
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44212320 Miscellaneous structures
II.2.4)Description of the procurement: