Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych
Reference number: 701801418
II.1.2)Main CPV code44212320 Miscellaneous structures
II.1.4)Short description:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy materiałowej 281-4
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019 w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy mat 281-4
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)44212320 Miscellaneous structures
II.2.4)Description of the procurement:
Obudowa łukowa V29 ze stali zwykłej w ilości 138,150 ton
Lot No: 2
Lot No: 3
Obudowa prosta V25 ze stali zwykłej w ilości 609,813 ton
Lot No: 4
Obudowa prosta V29 ze stali zwykłej w ilości 165,837 ton
Lot No: 5
Obudowa prostaV32 ze stali zwykłej w ilości 158,976 ton