Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Landelijk — Beheer PIADD (ProRail Interactive Application Development & Deployment) Platform.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72514000 Beheer van computerfaciliteiten
II.1.4)Korte beschrijving:
PIADD heeft als doel om een ingericht basisplatform voor Ontwikkeling, Test, Acceptatie en Productie (OTAP) aan te bieden waarop middels virtualisatietechnologie (VMware) virtuele Post21 (De Post21 omgeving is de omgeving waarin de bedrijfskritische applicaties t.b.v. de treinbesturing en bijsturing draaien) applicatieservers beschikbaar gesteld worden, om sneller nieuwe versies van applicaties te introduceren of bestaande versies te veranderen (development) en te kunnen installeren (deployment).
De scope van de gevraagde dienstverlening betreft de volgende onderdelen van het beheer op PIADD:
— Invulling van de ITIL processen
— Technisch beheer van Hardware, OS, Middleware en database
— Verzorgen van rapportages over de KPI's en technische performance
— Beheren van de documentatie (ontwerpen, processen en werkinstructies)
— LCM (lifecycle management) conform de ProRail Technology Roadmap
— Hosten van OT omgeving waarbij de ontwikkel omgeving optioneel is.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaKwaliteitscriterium - Naam: Plan van Aanpak migratie / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Projectplan levering, design en build OT / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteitsvraag 1: Incidentbeheer / Weging: 20
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteitsvraag 2: Change- en Releasemanagement / Weging: 20
Prijs - Weging: 40