II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
VP-955 Priežiūros paslaugų, susijusių su pastatais Klaipėdos regione, pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50700000 Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkamos priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais Klaipėdos regione
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 106 240.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50532200 Transformatorių remonto ir priežiūros paslaugos
50720000 Centrinio šildymo remonto ir priežiūros paslaugos
50730000 Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos
50750000 Liftų priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais Kretingoje ir Palangoje
Priežiūros paslaugų, susijusių su pastatais Rietave, Skuode, Plungėje ir Telšiuose, pirkimas
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50700000 Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais
Perkamos priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais Rietave, Skuode, Plungėje ir Telšiuose
Priežiūros paslaugų, susijusių su pastatais Jurbarke, Tauragėje ir Šilalės raj., pirkimas
Pirkimo dalies Nr.: 3
Perkamos priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais Jurbarke, Tauragėje ir Šilalės raj.