Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Поддръжка на охранителните инсталации в сгради, заети и/или управлявани от Европейската комисия в Белгия и Люксембург
Референтен номер: HR/R1/PR/2017/059
II.1.2)Основен CPV код50610000 Услуги по ремонт и поддържане на съоръжението за безопасност
II.1.4)Кратко описание:
Тази поръчка се отнася до поддръжката на охранителните инсталации в сгради, заети и/или управлявани от Европейската комисия в Белгия и Люксембург.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обща гаранционна поддръжка за рентгеново оборудване (тунели за рентгенова инспекция) в Белгия и Люксембург
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Моля, вижте интернет адреса, указан в точка I.3) на обявлението за поръчка № 2018/S 064-141552.
Intra-muros услуги за поддръжка на бариери, кнехтове, щори и неохранявани пасажи в Белгия
Обособена позиция №: 2
Intra-muros услуги за поддръжка на видеонаблюдение (камери за видеонаблюдение) и контрол на достъпа в Белгия
Обособена позиция №: 3
Intra-muros услуги за поддръжка на видеонаблюдение, контрол на достъпа, неохранявани пасажи, вътрешни капаци, вътрешни турникети, блиндирани врати и други в Люксембург
Обособена позиция №: 4
Почасова поддръжка за метални детектори за преминаване, метал детектори за палети и детектори за NRBC в Белгия и Люксембург
Обособена позиция №: 5
Сградите, заети и/или управлявани от Европейската комисия в Люксембург
Обособена позиция №: 6
50333000 Услуги по поддържане на радиосъоръжения
Почасова поддръжка на оборудване за сигурност (сейфове, охранителни шкафове, защитени ключалки и аксесоари) в Белгия
Обособена позиция №: 7