Строителство - 476398-2018
България-Струмяни: Строителни и монтажни работи на хидротехнически съоръжения
2018/S 209-476398
Обявление за поръчка
Строителство
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Повишаване на хидравличната проводимост на р. Цапаревска на територията на с. Микрево, община Струмяни чрез иновативни методи за управление на водите (геоклетки)
II.1.2)Основен CPV код
45240000 Строителни и монтажни работи на хидротехнически съоръжения
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата обществена поръчка предвижда необходимост от изпълнение на строителство, повишаване на хидравличната проводимост на река Цапаревска на територията на с. Микрево, община Струмяни, чрез иновативни методи за управление на водите (геоклетки): фаза 1 L-635 л.м. и фаза 2: етап I-291 л.м. с начало т. 32 и край – съществуващ мост при т. 47 и етап II-286 л.м. с начало от т. 47 и край – връзката с река Струма.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 530 935.38 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
Максимален брой обособени позиции, които могат да бъдат възложени на един оферент: 2
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Повишаване на хидравличната проводимост на р. Цапаревска на територията на с. Микрево, община Струмяни, чрез иновативни методи за управление на водите (геоклетки), фаза 1, етап 1
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Настоящата обществена поръчка предвижда необходимост от изпълнение на строителство, повишаване на хидравличната проводимост на река Цапаревска на територията на с. Микрево, община Струмяни чрез иновативни методи за управление на водите (геоклетки): фаза 1 L-635 л.м. и фаза 2: етап I-291 л.м. с начало т.32 и край – съществуващ мост при т. 47 и етап II-286 л.м. с начало от т. 47 и край – връзката с река Струма.
Повишаване на хидравличната проводимост на р. Цапаревска на територията на с. Микрево, община Струмяни чрез иновативни методи за управление на водите (геоклетки), фаза 2, етап 2
Обособена позиция №: 2
Настоящата обществена поръчка предвижда необходимост от изпълнение на строителство, повишаване на хидравличната проводимост на река Цапаревска на територията на с. Микрево, община Струмяни чрез иновативни методи за управление на водите (геоклетки): фаза 1 L-635 л.м. и фаза 2: етап I-291 л.м. с начало т. 32 и край – съществуващ мост при т. 47 и етап II-286 л.м. с начало от т. 47 и край – връзката с река Струма.