Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Seirbhísí - 476417-2017
Bheilg, an-An Bhruiséil: Forbairt bhreise ar VECTO
2017/S 229-476417
Fógra conartha
Seirbhísí
Bunús dlí:
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Forbairt bhreise ar VECTO.
Uimhir thagartha: CLIMA.C.4/SER/2017/0016.
II.1.2)Príomhchód CPV
90700000 Environmental services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is uirlis é VECTO a úsáidfear chun críocha deimhnithe. Rinne an Coimisiún í a fhorbairt agus is féidir léi astaíochtaí CO2 agus tomhaltas breosla ón bhfeithicil iomlán (trucail, bus nó cóiste) a ríomh. Tá roinnt teicneolaíochtaí ann nach bhfuil cuimsithe faoi láthair i VECTO agus ba cheart iad a chuimsiú. Ní mór an uirlis a nuashonrú go rialta d'fhonn na forbairtí is déanaí laistigh den tionscal mótarfheithiclí a leanúint. Tá 5 thasc éagsúla ann sa tairiscint seo agus nuair a bheidh an conradh críochnaithe ba cheart don chonraitheoir na bogearraí a nuashonrú i slí ionas go mbeidh na tascanna go léir corpraithe sa leagan is déanaí den uirlis.
II.1.5)Luach iomlán measta
Luach gan CBL san áireamh: 250 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bhearta
Tá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Glao oscailte ar thairiscintí, conradh aonair 18 mí, neamh-inathnuaite.