II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije
Referentni broj: 1.1.2.A.28
II.1.2)Glavna CPV oznaka33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
II.1.4)Kratak opis:
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 10 159 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 1
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
II.2.4)Opis nabave:
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 2
Grupa br.: 2
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 3
Grupa br.: 3
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 4
Grupa br.: 4
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 5
Grupa br.: 5
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 6
Grupa br.: 6
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 7
Grupa br.: 7
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 8
Grupa br.: 8
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 9
Grupa br.: 9
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 10
Grupa br.: 10
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 11
Grupa br.: 11
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 12
Grupa br.: 12
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 13
Grupa br.: 13
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 14
Grupa br.: 14
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 15
Grupa br.: 15
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 16
Grupa br.: 16
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 17
Grupa br.: 17
Nabava medicinskog potrošnog materijala za potrebe kirurgije- Grupa 18
Grupa br.: 18