Tájékoztatjuk, hogy programozási hiba miatt az URL-címek nem megfelelően jelennek meg az e-hirdetményekben. Már dolgozunk a probléma megoldásán. Addig is azt javasoljuk, hogy távolítsa el az URL végén megjelenő vesszőt (vagy más különleges karaktert). Szíves elnézését kérjük a kellemetlenségért.
Építési beruházás - 476538-2018
Magyarország-Budapest: Vasútépítés
2018/S 209-476538
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
„Érd – Érd alsó összekötő vágány és kapcsolódó létesítmények kivitelezése”
Hivatkozási szám: V040.10
II.1.2)Fő CPV-kód
45234100 Vasútépítés
II.1.4)Rövid meghatározás:
Szerződés meghatározása: Vállalkozási szerződés
Tárgya: „Érd – Érd alsó összekötő vágány és kapcsolódó létesítmények kivitelezése”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45234116 Pályaépítés
45234160 Felsővezeték építése
45317000 Egyéb villamos szerelési munka
71540000 Építésvezetői szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés keretében Érd állomás és Érd-alsó megállóhely között létesítendő ~1,35 km hosszú egybefüggő összekötő vágány építése V= 80 km/h pályasebességre és 225 kN tengelyterhelésre, a meglévő 30a számú (Budapest–Székesfehérvár) és a 40a számú (Budapest–Pusztaszabolcs) országos vasúti pályahálózatok között.
Az összekötő vágány zöldmezős építésként valósul meg, vasúti összeköttetés jelenleg nincs az adott területen. Az új vasúti összeköttetés kialakítása során térvilágítás, 0,4 kV-os villamos energiaellátás és felsővezetéki rendszer, távközlő, vonatbefolyásoló és biztosítóberendezés, új kábelalépítmény és kábelhálózat kerül kiépítésre.
Főbb mennyiségek:
— Hézagnélküli nyíltvonali- és állomási vágány al-és felépítményének építése ~1,35 vkm hosszban, 54/60 rendszerű sínnel, előfeszített vasbeton aljjal
— 4 csoport új kitérő beépítése (B60-800, B54-XIII) váltófűtéssel ellátva
— Vasúti műtárgy: ~16,6 m szabad nyílású vasúti híd építése
— 25 kV váltakozó áramú vasúti felsővezeték építése ~2,3 km hosszban
— 4 csoport kitérőt vezérlő 75 Hz-es jelfeladással kiegészített elektronikus biztosítóberendezés kiépítése (ETCS2 vonatbefolyásoló rendszerrel) és üzembe helyezése.
A részletes mennyiségeket és a feladatokat a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.