VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: II.2.4
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Opis zamówienia: ust. 5
Zamiast:
5. Zamawiający przedstawia poniżej wstępny harmonogram postępowania:
1) składanie wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu – zgodnie z terminem wskazanym w niniejszym ogłoszeniu o zamówieniu;
2) badanie wniosków – wrzesień 2021;
3) zaproszenie do udziału w dialogu konkurencyjnym – wrzesień 2021;
4) dialog z wykonawcami – wrzesień-listopad 2021;