II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Zakładów UMB do celów naukowo-badawczych z podziałem na 6 części - AZP.25.1.59.2023
Numer referencyjny: AZP.25.1.59.2023
II.1.2)Główny kod CPV38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego dla Zakładów UMB do celów naukowo-badawczych z podziałem na 6 części.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Część 2 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Część nr: 2
Część 2 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Część 3 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Część nr: 3
Część 3 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Część 4 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Część nr: 4
Część 4 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Część 5 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego
Część nr: 5
Część 5 – dostawa drobnego sprzętu laboratoryjnego.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.
Część 6 – dostawę rękawic kriogenicznych
Część nr: 6
Część 6 – dostawę rękawic kriogenicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, ilości i wymagane parametry zamówienia zawierają załączniki Nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.