VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: IV.2.2
Stelle des zu berichtigenden Textes: Ajánlatok vagy részvételi kérelmek benyújtásának határideje, dátum, helyi idő
Anstatt:
Tag: 27/01/2022
Ortszeit: 10:00
muss es heißen:
Tag: 14/02/2022
2. Értékelési szempont: Az ajánlatkérő a legjobb ár érték arány szempontja alapján legkedvezőbb ajánlatot hirdeti nyertesnek. Értékelés módszere: az ár esetében fordított arányosítás, a jótállás esetében egyenes arányosítás. Az értékelés során adható pontszám alsó és felső határa: 0-10.
5. Amennyiben több ajánlattevő közösen nyújt be ajánlatot (közös ajánlattevők), akkor ezt az EEKD-ban (formanyomtatvány) jelezni szükséges,
továbbá az EKR-ben elektronikus űrlap benyújtásával teendő nyilatkozatokat, beleértve az egységes európai közbeszerzési dokumentumot, a közös ajánlattevők képviseletében az ajánlatot benyújtó gazdasági szereplő teszi meg. A közös ajánlattevők a szerződés teljesítéséért az ajánlatkérő felé
egyetemlegesen felelnek.