Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izgradnja sustava odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda i vodoopskrbe aglomeracije Imotski – izgradnja linijskih građevina
Referentni broj: VV-02/20
II.1.2)Glavna CPV oznaka45231100 Opći građevinski radovi na cjevovodu
II.1.4)Kratak opis:
Izgradnja i rekonstrukcija sustava odvodnje i vodoopskrbe te izrada izvedbenih projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, te uklanjanje skrivenih nedostataka u jamstvenom roku, u svemu prema Uvjetima Ugovora o građenju za građevinske i inženjerijske radove po projektima Naručitelja (Fidic Crvena knjiga).