29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 478797-2023
Submission deadline has been amended by:  557243-2023
Polska-Poznań: Gaz ziemny
2023/S 150-478797
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa paliwa gazowego do Filii nr 2 i Filii nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu - powtórka
Numer referencyjny: SZW/DZP/89/2023
II.1.2)Główny kod CPV
09123000 Gaz ziemny
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa paliwa gazowego do Filii nr 2 i Filii nr 3 Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa (sprzedaż i dystrybucja) dostawa gazu ziemnego wysokometanowego typu E przez okres 12 miesięcy.
Gaz będzie przeznaczony na zasilanie kotłowni:
- Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu tj.: Filii nr 2 - Szpitala Rehabilitacyjno-Kardiologicznego, ul. Sanatoryjna 34, 64-600 Oborniki,
- Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu tj.: Filii nr 3 – Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji, ul. Sanatoryjna 2, 60-480 Poznań – Kiekrz,
- Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu tj.: Filii nr 3 –Wielkopolskie Centrum Rehabilitacji, ul. Sanatoryjna 2, 60-480 Poznań – Kiekrz, (Hotel Pracowniczy)