Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Markedsanalyse for landbrug på EU- og landeplan
Sagsnr.: TA2018142 R0 TAP
II.1.2)Hoved-CPV-kode03000000 Produkter fra landbrug, husdyrbrug, fiskeri og skovbrug samt lignende produkter
II.1.4)Kort beskrivelse:
Opgavens overordnede formål er at levere yderligere kapacitet for EIB og GD for Landbrug og Udvikling af Landdistrikter til forberedelsen af et sæt markedsanalyser, der specielt vedrører EU-lande, angående de finansielle behov i to sektorer: landbrug og landbrugsfødevarer. De 2 sektorer skal analyseres separat på grundlaget af relevant data og nødvendigheden af dets indsamling. Efter denne analyse skal en samlet vurdering af de fælles karakteristika pr. sektor udføres på en større skala, dvs. på EU-plan.
Støtte fra tjenesteleverandøren under den nærværende opgave har til hensigt at opnå følgende resultater:
1) 24 (fireogtyve) landespecifikke finansmarkedsrapporter vedrørende landbrugsvirksomheders behov for finansiering for hver af de omfattede EU-medlemsstater (EU 28 undtagen Det Forenede Kongerige, Luxembourg, Malta og Cypern).
2) En samlet rapport på EU-plan, inklusive en vurdering af landbrugs- og landbrugsfødevaresektorens finansielle situation.
3) Et udførligt resumé, der dækker rapporter på både EU- og landsplan.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Se internetadressen anført i afsnit I.3)
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Uniós és országszintű mezőgazdasági piacelemzés
Hivatkozási szám: TA2018142 R0 TAP
II.1.2)Fő CPV-kód03000000 Növénytermesztési, állattenyésztési, halászati, erdészeti és kapcsolódó termékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
A megbízás általános célkitűzése kiegészítő kapacitás biztosítása az EBB és a Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Főigazgatóság számára uniós, országspecifikus piacelemzések készítéshez két ágazat – a mezőgazdasági és agrár-élelmiszeripari ágazat – pénzügyi igényeire vonatkozóan. A 2 ágazatot külön-külön kell elemezni a releváns adatok és az adatgyűjtési igény alapján. Az elemzéseket követően el kell végezni az ágazatonkénti közös jellemzők szélesebb körű, azaz uniós szintű összesített értékelését.
A szolgáltató által a szóban forgó megbízás keretében nyújtandó támogatás célja az alábbi eredmények elérése:
1) Huszonnégy (24) országspecifikus pénzügyi piaci jelentés a mezőgazdasági vállalkozások finanszírozási szükségleteiről valamennyi érintett EU-tagállamra vonatkozóan (az EU 28 tagállama, az Egyesült Királyság, Luxemburg, Málta és Ciprus kivételével);
2) A mezőgazdasági és agrár-élelmiszeripari ágazatok pénzügyi helyzetének értékelését magában foglaló, egész EU-ra kiterjedő összesített jelentés;
3) Az uniós szintű és az országspecifikus jelentésekre egyaránt kiterjedő vezetői összefoglaló.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 1 300 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: