Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług pielęgniarskich dla służby medycznej w Isprze (Włochy) Część 1 i 2
Numer referencyjny: HR/R1/PO/2018/044
II.1.2)Główny kod CPV85100000 Usługi ochrony zdrowia
II.1.4)Krótki opis:
Celem niniejszego zamówienia jest zapewnienie służbie medycznej Komisji Europejskiej w Isprze usługodawców lub grup indywidualnych podmiotów, klinik, gabinetów lekarskich lub tymczasowych zrzeszeń usługodawców z dziedziny pielęgniarstwa, zgodnie z zamieszczonymi poniżej opisami dwóch części:
— część 1: świadczenie usług pielęgniarskich (16 godzin w tygodniu, w poniedziałki i wtorki) przez 8 godzin dziennie,
— część 2: świadczenie usług pielęgniarskich (24 godziny w tygodniu, w środy, czwartki i piątki) przez 8 godzin dziennie.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Świadczenie usług pielęgniarskich (16 godzin w tygodniu, w poniedziałki i wtorki) przez 8 godzin dziennie
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV85100000 Usługi ochrony zdrowia
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. adres podany w pkt I.3).
Świadczenie usług pielęgniarskich (24 godziny w tygodniu, w środy, czwartki i piątki)
Część nr: 2
Zob. adres witryny internetowej podany w pkt I.3).