Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Objekta “Dzelzceļa pārbrauktuves Uriekstes ielā pārbūve” būvuzraudzība
Atsauces numurs: RBP 2023/37A
II.1.2)Galvenās CPV kods71247000 Būvdarbu uzraudzība
II.1.4)Īss apraksts:
Iepirkuma priekšmets ir būvprojekta “Dzelzceļa pārbrauktuves Uriekstes ielā pārbūve” būvdarbu būvuzraudzības veikšana saskaņā ar Tehniskās specifikācijas prasībām un iepirkuma līguma noteikumiem. Būvuzraudzība būvdarbiem tiek īstenoti projekta „Rīgas ostas divējāda lietojuma jaudas palielināšana, investējot autoceļu un dzelzceļa piekļuves, un piestātņu infrastruktūrā” (Project 101113544 — 22-LV-TM-MilMobRigaPort) ietvaros.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 12 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71247000 Būvdarbu uzraudzība
II.2.4)Iepirkuma apraksts: