Diensten - 479299-2019
Polska-Warszawa: Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
2019/S 197-479299
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa relokacji, usługa kolokacji infrastruktury techniczno-systemowej oraz usługi łączy dostępowych
Numer referencyjny: WZP.270.127.2019
II.1.2)Główny kod CPV
72610000 Usługi dodatkowe w zakresie sprzętu komputerowego
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa relokacji, usługa kolokacji infrastruktury techniczno-systemowej oraz usługi łączy dostępowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
32412100 Sieć telekomunikacyjna
60000000 Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
50312000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu komputerowego
II.2.4)Opis zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SIWZ.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.