There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 47946-2022
Submission deadline has been amended by:  136104-2022
Poland-Ełk: Refuse and waste related services
2022/S 020-047946
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miasta Ełku
Reference number: O-ZP.271.1.2022
II.1.2)Main CPV code
90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Odbiór i transport odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych (zabudowy jednorodzinnej i wielolokalowej) oraz nieruchomości niezamieszkałych, zgodnie z uchwałą Nr XXXV.351.2021 Rady Miasta Ełku z dnia 27 października 2021 r. w sprawie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne na terenie Gminy Miasta Ełk, w sposób zgodny z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Ełk, a także innymi przepisami prawa krajowego i miejscowego. Transport odpadów komunalnych w sposób zapewniający nieprzerwany odbiór odpadów komunalnych do Zakładu Unieszkodliwiana Odpadów w Siedliskach k/Ełku, prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami „Eko-MAZURY” Sp. z o.o. w Siedliskach, zgodnie z hierarchią sposobów postepowania z odpadami, o której mowa w art. 17 ustawy o odpadach.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 11 886 036.69 PLN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
90511000 Refuse collection services
90512000 Refuse transport services
90513100 Household-refuse disposal services
II.2.4)Description of the procurement:
Więcej informacji w Specyfikacji Warunków Zamówienia